Napisz do mnie

Magdalena Adigwe
Zapraszam Cię też do śledzenia
moich kanałów w social mediach

Nazywam się Magdalena Adigwe

Jestem mamą, właścicielką kilku biznesów, inwestorem nieruchomości w UK oraz liderką Asbiro Londyn. Szukam możliwości tam gdzie inni widzą problemy. Nigdy się nie poddaję. I uwielbiam dzielić się wiedzą.

Magdalena Adigwe – poznaj moją historię

Do Wielkiej Brytanii przyjechałam, gdy miałam 22 lata. Nie znałam angielskiego, a w kieszeni miałam £60. Jakimś cudem znalazłam pracę w magazynie. Chciałam jednak czegoś więcej, dlatego zaczęłam studia, po których pracowałam jako opiekunka do osób starszych. Po 4 latach zostałam managerem i byłam odpowiedzialna za sześć oddziałów w firmie.
 
Kierownicze stanowisko, dobre zarobki, ale też stres i niemal 7-dniowy tydzień pracy. Zawsze były jakieś nadgodziny, telefony po godzinach, praca w weekendy. Brak czasu dla rodziny, nie mówiąc już o sobie. Zaczęłam się zastanawiać – czy tak ma wyglądać moje kolejne 10, czy 15 lat życia? Znasz to uczucie…
Przerażała mnie ta wizja, aż pewnego dnia podjęłam decyzję – zmieniam swoje życie!
 
Czytałam wtedy książkę, na pewno znaną przez wielu z Was – „Bogaty ojciec, biedny ojciec” Robert T. Kiyosaki. Trafiła do mnie na tyle, że postanowiłam, że zostanę inwestorem nieruchomości. Zaczęłam działać.
 
Nie miałam pieniędzy, ale postanowiłam, że to mnie nie zatrzyma. Zaczęłam od sprzedaży deal, najpierw były to niewielkie kwoty, a większość ofert była odrzucana przez inwestorów. Potem powiększyłam swoje portfolio o rent to rent i tak Magdalena Adigwe stała się inwestorem nieruchomości w UK.
 
Obecnie mam kilkadziesiąt własnych nieruchomość i tych, którymi zarządzam. Stale powiększam swoje portfolio i doświadczenie, którym lubię się dzielić. Stąd moje kursy, szkolenia, a także bezpłatne materiały, jak artykuły czy wideo. Początki mogą być trudne, ale z własnego doświadczenia wiem, że nie ma sytuacji i problemu, którego nie można rozwiązać. Wiem też, że pomoc kogoś doświadczonego znacząco ułatwia wejście na ten rynek. Dlatego zapraszam Cię do współpracy i trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twój sukces.
Magdalena Adigwe

Chcesz poznać klucz do finansowego sukcesu?

Jeśli chcesz rozpocząć swoją podróż do sukcesu finansowego, pobierz nasz darmowy ebook, w którym poznasz kluczowe czynniki i dokładnie od czego zacząć.

Darmowy webinar:

7 kosztownych błędów początkującego inwestora

Magdalena Adigwe – ekspert inwestowania w nieruchomości