Zacznij inwestować
w nieruchomości w UK
na własnych zasadach

Darmowa wiedza

Na blogu co tydzień publikuję nowy materiał nt. inwestowania w nieruchomości w UK. Podobnie na moim kanale na YouTube znajdziesz dużo darmowych porad i wskazówek dla inwestora. Zapraszam Cię także na Facebook, gdzie dzielę się wiedzą i doświadczeniem, a także zamieszczam newsy z brytyjskiego rynku nieruchomości oraz nagrywam live.

Kursy, szkolenia, konsultacje

Jeśli zależy Ci na czasie i potrzebujesz wiedzy podanej w łatwy, ale i rzetelny sposób polecam zajrzeć do mojego sklepu. W zależności czy szukasz szybkiej odpowiedzi na konkretne pytanie, lubisz pracować we własnym tempie lub chcesz zacząć inwestować pod okiem doświadczonego inwestora polecam Ci konsultację, kurs online lub sześciomiesięczny program coachingowy.

Zainwestuj ze mną

To forma współpracy ze mną, w której możesz inwestować w nieruchomości w UK, bez potrzeby zgłębiania tego tematu. Ty inwestujesz swój kapitał, ja wiedzę, doświadczenie i czas. Zajmuję się znalezieniem okazji, negocjacjami, remontem, najmem lub sprzedażą.

Oczywiście wiążą nas umowy, które zabezpieczają Ciebie, jako inwestora. Ale o tym więcej opowiem Ci podczas naszego spotkania. Jeśli jesteś zainteresowany tą formą inwestowania w nieruchomości w UK – zapraszam do kontaktu.

W zależności od Twoich potrzeb, doświadczenia, czasu i budżetu możesz współpracować ze mną
w dogodny dla Ciebie sposób.

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości w UK?

London Street
Nieruchomości w UK
Nieruchomości w UK
Rynek nieruchomości w Wielkiej Brytanii stale rośnie. W ostatnich 10 latach średnia wartość nieruchomości wzrosła o 50%.
 
Nawet, jeśli nie chcesz zostać inwestorem na cały etat inwestowanie w nieruchomości może zapewnić Ci drugą pensję. A jeśli zdecydujesz się na sprzedaż – duży zastrzyk gotówki.
To też świetna forma oszczędzania pieniędzy i pomnażania odłożonego kapitału.
 
Z kolei konsekwentny zakup kolejnych nieruchomości może zapewnić Ci dochód pasywny. Tym samym nie będziesz musiał pracować, a co miesiąc otrzymasz satysfakcjonującą kwotę na konto. To także zabezpieczenie finansowe nie tylko Ciebie, ale także Twoich bliskich.